The town of Wisła - official website

CHATA OLIMPIJCZYKA JASIA I HELENKI

karczma regionalna
Centrum
st. ks.bpa.Bursche 33
The facility is open
WOT
Description 
Restauracja Chata Olimpijczyka Jasia i Helenki jest usytuowana w samym sercu pięknej, urokliwej Wisły u stóp Hotelu Gołębiewski.
Niepowtarzalna atmosfera góralskiej chatki otoczy Państwa gdy tylko przekroczycie próg. Gości u nas interesujący i oryginalny wystrój wnętrza, w którym wciąż żywa wydaje się regionalność i stare obyczaje wiślańskie. Przestronne wnętrza, bogactwo smaku, przemiła obsługa zadowolą nawet najwybredniejsze gusta.
 
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogate w smaki menu. Połączyliśmy regionalne tradycje i receptury by cieszyć podniebienia naszych gości, którzy cenią sobie prawdziwy smak góralskiej kuchni. Skosztują Państwo w naszych progach tradycyjnych dań, między innymi:
- placków z blachy ze szpyrkami
- placków szkubanych
- ręcznie lepionych pierogów bacowskich z jagnięciną
- wiślańskiej kapuśnicy, kwaśnicy
- żurku w chlebie
- pysznych flaków
Na te oraz inne góralskie pyszności zapraszamy do nas!
Ponadto serwujemy również wyśmienite potrawy kuchni włoskiej, między innymi różnego rodzaju pizze oraz pasty. 
 
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem góralskiego wesela w karczmie, chrztu swojej pociechy, komunii świętej, rocznicy ślubu we dwoje przy świecach czy jakiejkolwiek innej imprezy okolicznościowej to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Sala na drugim piętrze jest  przeznaczona specjalnie na takie okazje. Będziecie tam Państwo świetnie się bawić we własnym gronie, swobodnie i nikt nie będzie zakłócał tak ważnych dla Państwa chwil.  W cenie menu salę przystroimy odpowiednio do okazji, wszystko dopniemy na ostatni guzik, by mogli Państwo w spokoju ducha raczyć się naszymi specjałami.
Współpracujemy z grupami śpiewaczymi i tanecznymi, zatem jeśli zamarzą sobie Państwo pokaz tańca góralskiego, czy przygrywanie kapeli, to wystarczy się z nami skontaktować, a my załatwimy resztę. 
down
up
down
up
Udogodnienia 
plac/sala zabaw
down
up
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2024
Privacy policy and cookies
Realization: Internet Marketing Agency